Paliva Gulf Xtreme

 

Aditivovaná paliva Gulf Xtreme - nejpokrokovější technologie ve službách

 

Gulf se snaží vyvíjet produkty a poskytovat služby, které přináší zákazníkům významné výhody.  To je  důvod, proč Vám přinášíme aditiva do paliv. Moderní technologie výroby motorů s malými tolerancemi a vysokými přesnostmi jsou citlivé na jakékoľiv znečištení. 

Ventily, karburátory, vstřikovací jednotky, písty a spalovací prostor se zanášejí škodlivými usazeninami, které výrazně redukují akceleraci a výkon motoru, zvyšují spotřebu paliva a zhoršují startovaní.

 

Jsme si jistí, že rozumíme potřebám Vašeho auta a Vy oceníte kvalitu našich produktů, které Vám poskytnou vysokou hodnotu, užitné vlastnosti a úsporu nákladů. Naše aditiva spolehlivě:

  • * čistí a odstraňují usazeniny ze vstřikovacích trysek, venilů a spalovacího prostoru motoru
  • * sníží kouřivost a obsah škodlivých emisí ve výfukových plynech, čímž výrazně přispejí ke zlepšení životního prostředí
  • * usnadní startování, obnoví stracenou akceleraci
  • * sníží spotřebu paliva
  • * obnoví ztracený výkon
  • * snižují Vaše náklady na údržbu
Produktová řada Charakteristika Výkonnostní specifikace
Gulf Xtreme Diesel Dieselové palivo s obsahem multifunkčního aditiva Používaním paliva s tímto aditivem okamžitě zjistíte zlepšení chodu Vašeho motoru, zvýšení výkonu a snížení spotřeby. Aditivum obsahuje velmi účinnou čistící složku, která zabezpečí čistotu Vašeho motoru. Cetánový vylepšovač v tomto produktu zlepší spalování a umožní palivu hořet rovnoměrně, čímž vylepší studené starty a sníží hluk. Protipěnivostní přísada zabraňuje tvorbě pěny. Mimořádně účinná antikorózní složka ochrání palivový systém motoru před vnitřní korozí.
Gulf Xtreme Natural 95 Benzínové palivo s obsahem multifunkčního aditiva s výjmečnou čistící schopností

Aditivovaný benzín výjmečný svou čistící účinností na vstříkovací jednotky, ventily a spalovací prostor. Při dlouhodobém používaní oceníte zvýšení výkonu motoru a snížení spotřeby. Jako přidanou hodnotu produkt ochrání palivový systém vašeho automobilu před korozí a odseparuje vodu z paliva v palivové nádrži.